Hafriyat Taşımacılığı

Hafriyat Taşımacılığı

Hafriyat Taşımacılığı

Hafriyat Taşımacılığı

 

Hafriyat taşımacılığı sektöründe profesyonel olarak hizmet veren Gülalim Nakliyat, bu alandaki gereksinimlerinizi modern teknolojileriyle karşılar. Uygun fiyatlı üstün kalitenin adresi olan Gülalim Nakliyat, yenilikçi çözümleriyle beklentilerin de ötesine geçer.

Mersin Hafriyat Taşıma Hizmetleri

Hafriyat taşımacılığı; inşaat veya bina yıkım sürecinde oluşan atıkların bölgeden uzaklaştırılması, meydana gelen çevre kirliliğinin ortadan kaldırılması işlemidir.

Bu kapsamda; inşaat alanındaki toz-toprak, demir, moloz ve bunun gibi malzemeler giderilir, alan yeniden şekillendirilir.

Hafriyat taşıma hizmeti genel olarak şu prosedürlerden meydana gelir:

 • Arazinin parçalama, yumuşatma, kazıma çalışmalarıyla istenilen şekilde biçimlendirilmesi
 • Kanal açma işlemleri
 • İş makineleriyle yapılan döşeme ve altyapı işlemleri
 • Enkaz kaldırma
 • Islah çalışmaları
 • Hafriyat serme, sıkıştırma ve toplama
 • Moloz ve toprak taşımacılığı
 • Bina yıkımı ve yıkılmış binalardan elde edilen molozların kamyonlarla inşaat alanından taşınması

Firmamız her hizmetini olduğu gibi, bu uygulamayı da iş güvenliğine bağlı kalarak, dikkatle, etrafa zarar vermeksizin gerçekleştirir. Titiz işçiliğini nakliyat ve hafriyat taşımacılığı konusundaki tüm hizmetlerine yansıtan firmamız, ihtiyaçlarınıza gelişmiş ekipmanları ve tecrübeli personelleriyle cevap verir.

Mevcut yapıların kentsel dönüşüm, deprem veya tadilat sonrası yıkımı, kaldırma işleri firmamızın hizmet kapsamına girer.

Gülalim Nakliyat bu faaliyetleri sırasında çevredeki iş ve yerleşim alanlarının herhangi bir hasara uğramaması için özenle çalışır. Çakıl, inşaat malzemesi, kum, çimento, moloz taşıma gibi bütün ağır yük işleriniz firmamızın güvencesi altındadır.

İş güvenliğine büyük önem veren ve daima son teknoloji ürünü gelişmiş ekipmanlardan faydalanan Gülalim Nakliyat, iş gücü yüksek geniş araç filosuyla hizmet sunar.

Böylelikle sahada maximum performans almanızı mümkün kılar. İnovatif bir firma olarak hafriyat taşımacılığı sektörüne yön veren Gülalim Nakliyat, çözüm ve başarılı sonuç odaklı hizmetleriyle yanınızdadır.

İş planına, proje detaylarına ve teslim tarihine sadık kalarak çalışan firmamız, memnuniyetinizi ilk öncelik olarak kabul eder. Teknolojik teçhizatları ve uzman ekibiyle hafriyat taşımacılığını kusursuz bir biçimde gerçekleştiren Gülalim Nakliyat, sektörünün öncü firmaları arasındadır.

Maximum yük kapasitesine sahip hafriyat kamyonlarıyla toz-toprak, kayalıklar ve diğer tüm hafriyat maddeleri kolayca taşınır. Yükün türüne göre farklı araçlarla hizmet sağlayan firmamız, bu alandaki kurumsal çözüm noktasıdır.

Yıkım işlemleri, enkaz kaldırma ve benzeri her alanda nitelikli hizmetleriyle öne çıkan Gülalim Nakliyat, projelerinizin sağlam temeller üzerine inşa edilmesi için çaba gösterir. Hafriyat taşıma iznine, gerekli sertifika, belge ve donanımlara sahip olan Gülalim Nakliyat, bu alanda güvenilir ve hızlı bir firma arayanları çözüme kavuşturur.

Çeşitli sivil ve resmi kurumların, özel iştirakların, inşaat firmalarının tercihi olan Gülalim Nakliyat, size de en iyi şekilde destek verecektir. Pek çok kentsel dönüşüm projesine ve büyük çaplı inşaat projelerine adını yazdıran Gülalim Nakliyat, başarısını güvenli, hızlı ve konforlu hizmet prensibine borçludur.

Öte yandan firmamız sadece enkaz taşıma ve bina yıkma işlerinde değil; yol ve altyapı çalışmalarında da söz sahibidir. Çevre düzenlemeleri, normal veya derin kazılar, serim işlemleri, toprak taşımacılığı da firmamızın hizmet yelpazesinde kendine yer bulur.

Hafriyat Taşıma Hizmeti için Neden Biz?

 • Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için doğru çözümleri saptıyoruz. Herkesi standart bir hizmete mahkum etmiyoruz.
 • Sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, insana ve çevreye değer veriyoruz.
 • İnşaat planlarını, fizibilite raporlarını ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek bu doğrultuda strratejiler geliştiriyor ve uyguluyoruz.
 • Yüksek teknolojili araçlarımızla hizmet veriyor, bu alandaki faaliyetlerde çeşitlilik sağlıyoruz.
 • Hız, güvenilirlik, sürdürülebilirlik ve şeffaflık prensiplerine bağlı kalıyoruz.

Hafriyat çalışmalarının ciddi teknik bilgi ve deneyim gerektirdiği bilinmelidir. Yapılacak bir hata, telâfi edilmesi imkânsız maddi ve mânevî kayıplara yol açabilir. O nedenle, işinizi emin ellere teslim etmeniz önem taşır.

Gelişmiş ağır araçlarla hafriyat taşımacılığı yapan Gülalim Nakliyat, projelerinize gereken desteği vermeye hazırdır. Zengin araç parkuru, deneyimli kadrosu ve ‘daima mükemmel hizmet’ anlayışıyla hareket eden firmamız, İzmir inşaat sektörünün yapıtaşı durumundadır.

Hafriyat işlemlerini insan sağlığına, doğaya ve çevreye zarar vermeden yerine getiren firmamız, bunu yaparken fiyatı uygun, süreyi kısa ve memnuniyeti yüksek tutmaya önem verir.