Nakliyat

Nakliyat

Nakliyat

Nakliyat

 

Nakliyat alanında seçkin bir konuma sahip Gülalim Nakliyat olarak, bu sektördeki talepleri her bütçeye uygun fiyatlarımızla ve profesyonel işçiliğimizle karşılıyoruz. Faaliyetlerimiz sırasında modern teknolojilerden yararlanıyor, daima birinci sınıf kalitede sağlam ve dayanıklı malzemeler, gelişmiş ekipmanlar kullanıyoruz.

Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor, ekonomik fiyat politikasını benimserken üstün kalitemizden taviz vermiyoruz.

Taşımacılık işinin her şeyden evvel sorumluluk bilinci ve güven duygusu taşımayı gerektirdiğini unutmuyor, bütün hizmetlerimize bu anlayış çerçevesinde yön veriyoruz.

Mersin Nakliyat

Mersin nakliyat sektörünün hareketli olduğu ilçelerdendir. Zengin eğitim olanakları, geniş bir yelpazeyi kapsayan iş imkânları, tarihi ve doğal güzellikleriyle Mersin, Türkiye’nin cazibe merkezidir.

Dolayısıyla bu şehirde modern, yoğun bir yapılaşma hâkimdir. Nüfus potansiyelinin günden güne arttığı Mersin’de nakliyat hizmeti oldukça yaygındır.

Talebin fazla olması nakliyat firmalarının da artış göstermesine yol açmıştır. Bunca çeşitlilik içerisinde bütçe dostu fiyata yüksek kalitede hizmeti bulmak için kararsızlık yaşamanıza gerek yoktur.

Tercihinizi Gülalim Nakliyat’tan yana kullanarak aradığınız nitelikli hizmete ulaşabilir, ihtiyaç ve beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Profesyonel Mersin Nakliyat Hizmetleri

Firmamızın hizmet ağı hafriyat taşıma kapsamına dâhil olan bütün faaliyetleri kapsar. İnşaat alanlarında bulunan toz-toprakların, demirlerin, moloz yığınlarının ve bunun gibi tüm malzemeleri giderme hafriyat taşıma olarak nitelendirilir.

Bina yıkımı veya inşaat sürecinde meydana gelen atıklar gelişmiş nakliye ekipmanlarıyla bölgeden uzaklaştırılır. Böylelikle çevrenin temiz kalması sağlanır ve oluşan hafriyatın insan güvenliğini tehdit etmesi önlenir.

Tadilat, deprem ya da kentsel dönüşüm sonrası gereken yıkım-kaldırma işlemleri firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Gülalim Nakliyat bu faaliyetlerini iş güvenliği doğrultusunda, çevreye zarar vermeden, titizlikle gerçekleştirir. Özenli hizmet anlayışını bütün hizmetlerine yansıtır ve ihtiyaçları modern teknolojilerle, profesyonel bir ekip ile karşılar.

‘İyi düşünüp taşın, Gülalim’i seç iyi taşın!’ diyen firmamız, kurulduğu günden bu yana değişmeyen kalitesiyle her müşteriye değerli olduğunu hissettirir.

Nakliyat sektöründe farkın, ayrıcalığın, iyi fiyata iyi hizmetin adı olan Gülalim Nakliyat, işinize tıpkı sizin gibi özen gösterecektir. Alanında yetkin, gerekli eğitim sertifikalarına sahip, tecrübeli kadromuz ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.